Wielwerk opleidingen & workshops

  Unieke methode   KTNO accreditatie   CRKBO gecertificeerd   Opleidingen op HBO niveau

Plant met aardeWielwerk coach of therapeut in jouw omgeving

Ben je op zoek naar een Wielwerk-coach of Wielwerk-therapeut?
Hieronder vind je Wielwerk-coaches en Wielwerk-therapeuten waarmee je contact op kunt nemen.
De plaatsnamen staan op alfabetische volgorde.

België:

Louvain-la-Neuve:

Fabienne Shaw (coach/therapeut) www.etre-being.be

Maaseik:

Karin Delil (coach) k.delil@me.com

Nederland:

Alphen a/d Rijn:

Robert Heijveld (coach/therapeut) robert.heijveld@gmail.com
Michael de Ruyter (coach/therapeut) michaelderuijter@gmail.com
Teeuwis Hillebrand (coach/therapeut) teeuwis@teeuwis.nl
Tamara Silvis (coach/therapeut) tamarasilvis@gmail.com
Fabiën Kooijman (coach) f.d.kooijman@gmail.com

Almere:

Margo Beentjes (coach/therapeut i.o.) www.margobeentjes.nl
Ingrid Kiezebrink (coach) www.kleur-styling.nl

Amersfoort:

Freya van der Made-Berveling (coach/therapeut) www.freyheid.nl
Monique van der Hulst (coach/therapeut) (06) 14 64 20 54

Amstelveen:

Marja van Oeveren (coach/therapeut) marjagoren@gmail.com

Amsterdam:

Julie Boonekamp (coach/therapeut) julieboonekamp@gmail.com
Claudette Beltman (coach/therapeut) www.natuurlijkcoaching-therapie.com
Wen-Wei Ong (coach/therapeut) www.Rest2Flow.com

Apeldoorn:

Dion van Rheenen (coach/therapeut i.o.) www.dionvanrheenen.com

Arnhem:

Maaike Craanen (coach/therapeut) http://www.praktijkcraanen.nl/
Yvonne Brinkman (coach/therapeut i.o.) y.brinkman@upcmail.nl

Asch:

Thirza Beckeringh (coach/therapeut) http://www.yogathirza.nl/

Beegden:

Nathalie Graef (coach/therapeut) www.natuurale.nl

Bennekom:

Silvana Rozema (coach/therapeut) silvanarozema@gmail.com

Beverwijk:

Ilse Westerhoff (coach/therapeut i.o.) https://ilsehealing.nl/

Coevorden:

Els van Veen (coach) elsvanveen13@gmail.com

Culemborg:

Miranda Faber (coach) mgmfaber@msn.com
Ingeborg van Logchem (coach/therapeut) www.zielosofie.nl
Marianne van Dijk (coach) marianne4102@hotmail.com
Sylvia van der Straten (coach/therapeut i.o.) https://sylstra-coaching.jimdosite.com

Dedemsvaart:

Margreet Leffers (coach/therapeut) m.leffers@hetnet.nl

Den Bosch:

Rita Dokter (coach/therapeut i.o.) http://www.ja-natuurlijk.nu/

Doesburg:

Yvonne van Beek (coach/therapeut i.o.) yvbeek@hetnet.nl

Doetinchem:

Ella Postema (coach) www.cronewalks.nl
Heidi Kock-Kemperman (coach/therapeut i.o.) www.praktijk-element.nl

Dordrecht:

Sjanneke Asmawidjaja (coach/therapeut) www.grootmoederwilg.nl

Driebergen:

Ellen Rijken (coach/therapeut) ellenrijken@yahoo.com

Druten:

Oda Bijmans (coach/therapeut) info@sanoda.nl
Gerjanne Mulder (coach/therapeut) gerjannemulder@gmail.com
Jacqueline Verschuur (coach/therapeut i.o.) www.inzichtenwelzijn.nl

Ede:

Judith van Doormalen (coach/therapeut) j.vandoormalen@hotmail.com
Gaby Maaskamp (coach/therapeut) gaby.maaskamp@gmail.com

Eindhoven:

Malou van Zandvoort (coach/therapeut) malou_van_zandvoort@hotmail.com
Willemijn Goossens (coach) wilg@chello.nl

Elst:

Patricia Mulder (coach/therapeut) patricia@igazi.nl
Cerinthe Noorlander (coach) cerinthe.noorlander@chello.nl

Epe:

Jeannette Dorsthorst (coach/therapeut) www.inn2you.nl
Francien van Delden (coach/therapeut) francienvandelden@gmail.com

Ermelo:

Anita Elsing (coach/therapeut) www.pauwerfull.nl

Esch:

Yolanda van Wagenberg (coach/therapeut) www.hetwielderelementen.nl

Etten-Leur:

Karin Luijendijk (coach) karin_luy@hotmail.com

Harlingen:

Carola Schaafsma (coach) carola.schaafsma@home.nl

Heemskerk:

Francis Gazenbeek (coach/therapeut) www.inzichtswerk.nl

Heerde:

Roger van der Velde (coach) www.leefbeeld.nl

Helmond:

Myriam Nourredine (coach/therapeut) myrmax@hotmail.com

Hilversum:

Minzina van Beekum (coach/therapeut) info@heartyou.nl
Monique van Kerkhof (coach/therapeut) monique@vankerkhof.eu

Hoofdplaat:

Nicole Beerens (coach/therapeut) nicoleb@zeelandnet.nl

Huizen:

Gaby Hoogendoorn (coach/therapeut) www.balawiel.nl
Crescentia Heuvingh (coach/therapeut) www.balayoga.nl

Kerkdriel:

Leonie Fortuin (coach/therapeut) www.praktijkyouniq.nl

Kilder:

Luc Ratering (coach/therapeut) l.ratering@planet.nl

Leiden:

Ester Weijers (coach/therapeut i.o.) esterweijers@outlook.com

Liempde:

Ingrid van der Pasch (coach/therapeut) www.ingridvanderpasch.nl

Lienden:

Roos Reijnen (coach) www.inhandenvanroos.nl

Loppersum:

Dita Kalsbeek (coach/therapeut) www.inspire-coaching.nl

Maartensdijk:

Amra Tabak (coach) www.atcircleoflife.nl

Meteren:

Anuschka Malhoe (coach) anuschka.malhoe@gmail.com

Nijmegen:

Saarein Bodewes (coach/therapeut) http://www.serenepraktijken.nl/

Raalte:

Mieke Langenbach (coach/therapeut i.o.) www.afdelingbloei.nl

Roermond:

Marlou de Graaff (coach/therapeut i.o.) http://www.mgmdegraaff.nl/

Rotterdam:

Danijela Horvat (coach) daankiki75@gmail.com

Schaijk:

Bianca van der Sanden (coach) www.z8moedig.nl

Scherpenzeel:

Henriëtte Kamp (coach/therapeut) www.zinvolzen.nl

Sint Anthonis:

Antje ter Burg (coach/therapeut) Telefoonnummer: 0485-479929

Stevensweert:

Carien Indemans (coach/therapeut i.o.) carien.indemans@gmail.com

Terheijden:

Didi Stoof (coach/therapeut) www.allesopnrijtje.nl
Sanne de Roon (coach/therapeut) www.allesopnrijtje.nl

Tiel:

Pieter Datthijn (coach/therapeut i.o.) mannencongres@kpnmail.nl

Tilburg (Berkel-Enschot):

Carita van Spaendonck (coach/therapeut) www.eigenkrachtig.nl

Tolkamer:

Kim Hammink (coach/therapeut) kim.hammink@gmail.com
Pim Groen (coach/therapeut) Roadkillproducties@gmail.com

Utrecht:

Jasmijn Drijver (coach/therapeut) jasmijndrijver@gmail.com
Nathalie Glaubitz (coach/therapeut) www.gezondheidsmassages.nl
Pat van Leeuwen (coach/therapeut) www.patsnature.nl

Roosendaal:

Glenny Jaquet (coach) glennyjaquet@gmail.com

Veghel:

Sonja van Burg (coach/therapeut) sonjavanburg@hotmail.com

Vianen:

Antoinette van Elst-Binneveld (coach) Antoinette1976@live.nl

Vogelwaarde:

Esmeralda Jonkheijm (coach/therapeut) https://esmeraldajonkheijm.nl

Vorden:

Marijke Hendriksen (coach/therapeut) www.stationwest.nl

Wageningen:

Sabine van de Ven (coach/therapeut i.o.) http://www.sabinevandeven.nl/

Warmond:

Anneke Verboom (coach/therapeut i.o.) http://www.praktijkannekeverboom.nl

Woerden:

Natasja van Bommel (coach) natasjavanbommel@gmail.com
Chayenne Herman (coach/therapeut i.o.) chayenneherman@gmail.com

Zevenaar:

Enid Gommers (coach) Enid Praktijk voor Coaching van Lichaam en Geest

Zieuwent:

Linda Rosman (coach/therapeut) www.lstrn.nl

Zoetermeer:

Jaimy Lynn Friggen (coach) jaimylynnfriggen@hotmail.com
Sabrina Kettmann (coach) sabrinakettmann@hotmail.com

Schrijf je direct online in voor onze opleidingen en workshops

Ingeborg van Logchem

Werken met het wiel beschouw ik als natuurlijke en allesomvattende manier van kijken. Naar jezelf, de ander, eigenlijk naar het hele leven. 

Lees het verhaal van Ingeborg

Gratis avond kennismaken

Een avond kennismaken met de Wielwerkmethode® en alle opleidingen.
Aanmelden is gratis & vrijblijvend

Alle opleidingen & Workshops

Persoonlijke Ontwikkeling

Je maakt dit jaar kennis met de Wielwerkmethode

Opleiding Coach

Je begeleidt anderen in het nastreven persoonlijk geluk 

Opleiding Therapeut

Je ondersteunt anderen om vastgelopen innerlijke processen op gang te brengen.

Scholing Innerlijk Kind (workshop)

Op dit moment bieden wij deze workshop (tijdelijk) niet aan.

Natuurwijsheid (workshop)

Deze jaartraining neemt je mee op reis door het Jaarwiel. De natuur geeft ons alles wat we nodig hebben en leert ons precies hoe we in balans kunnen komen.

Wielspel (workshop)

Durf je in de spiegel te kijken? Wil jij het echt anders? Wil je echt bewust worden van wat jou tegenhoudt?

Agenda

8 september 2022

Kennismakingsavond Tijdens deze avond kun je kennis maken met onze opleiding, onze locatie en met...

Lees meer

6 oktober 2022

Kennismakingsavond Tijdens deze avond kun je kennis maken met onze opleiding, onze locatie en met...

Lees meer

4 november 2022

In het weekend van 4 november 2022 start het Inwijdingspad voor vrouwen. Kijk voor meer informatie...

Lees meer

11 november 2022

Kennismakingsavond Tijdens deze avond kun je kennis maken met onze opleiding, onze locatie en met...

Lees meer

Wil je meer weten over onze opleidingen?

Download geheel gratis onze overzichtelijke brochure

Of schrijf je direct online in voor onze workshops of opleidingen!