Slide background

Wielwerk coach of therapeut in jouw omgeving

Hieronder vind je alle Wielwerk-coaches en Wielwerk-therapeuten. De plaatsnamen staan op alfabetische volgorde. Neem voor een afspraak of informatie contact op met één van onderstaande coaches of therapeuten via de link voor de website of email.

Alphen a/d Rijn:

Robert Heijveld (coach/therapeut) robert.heijveld@gmail.com
Michael de Ruyter (coach/therapeut) michaelderuijter@gmail.com
Teeuwis Hillebrand (coach/therapeut) teeuwis@teeuwis.nl
Tamara Silvis (coach/therapeut) tamarasilvis@gmail.com

Amersfoort:

Freya van der Made-Berveling (coach/therapeut) www.freyheid.nl
Monique van der Hulst (coach/therapeut) www.praktijkpaso.nl

Amstelveen:

Marja van Oeveren (coach/therapeut) marjagoren@gmail.com

Beegden:

Nathalie Graef (coach/therapeut) www.natuurale.nl

Coevorden:

Els van Veen (coach) elsvanveen13@gmail.com

Culemborg:

Miranda Faber (coach) mgmfaber@msn.com
Ingeborg van Logchem (coach/therapeut) www.zielosofie.nl
Hester Burghout (coach/therapeut) www.wielwerktherapie.nl
Berry Burghout (coach/therapeut) www.wielwerktherapie.nl
Marianne van Dijk (coach) marianne4102@hotmail.com

Dedemsvaart:

Margreet Leffers (coach/therapeut) m.leffers@hetnet.nl

Driebergen:

Ellen Rijken (coach/therapeut i.o.) ellenrijken@yahoo.com

Ede:

Judith van Doormalen (coach/therapeut) j.vandoormalen@hotmail.com

Eindhoven:

Malou van Zandvoort (coach/therapeut) malou_van_zandvoort@hotmail.com
Willemijn Goossens (coach) wilg@chello.nl

Epe:

Jeannette Dorsthorst (coach/therapeut) www.inn2you.nl
Francien van Delden (coach/therapeut) francienvandelden@gmail.com

Ermelo:

Anita Elsing (coach/therapeut i.o.) www.pauwerfull.nl

Esch:

Yolanda van Wagenberg (coach/therapeut) www.hetwielderelementen.nl

Etten-Leur:

Karin Luijendijk (coach) karin_luy@hotmail.com

Heemskerk:

Francis Gazenbeek (coach/therapeut) www.inzichtswerk.nl

Heerde:

Roger van der Velde (coach) www.leefbeeld.nl

Helmond:

Myriam Nourredine (coach/therapeut) myrmax@hotmail.com

Hilversum:

Minzina van Beekum (coach/therapeut) minzina@heartyou.nl
Monique van Kerkhof (coach/therapeut) monique@vankerkhof.eu

Hoofdplaat:

Nicole Beerens (coach/therapeut) nicoleb@zeelandnet.nl

Huizen:

Gaby Hoogendoorn (coach/therapeut) www.balawiel.nl
Crescentia Heuvingh (coach/therapeut) www.balayoga.nl

Kerkdriel:

Leonie Fortuin (coach/therapeut i.o.) leoniefortuin@hotmail.com

Kilder:

Luc Ratering (coach/therapeut) l.ratering@planet.nl

Loppersum:

Dita Kalsbeek (coach/therapeut i.o.) www.inspire-coaching.nl

Maaseik (B):

Karin Delil (coach) k.delil@me.com

Putten:

Jessica van Wijncoop (coach/therapeut) www.verda-coaching.nl

Sint Anthonis:

Antje ter Burg (coach/therapeut i.o.) Telefoonnummer: 0485-479929

Terheijden:

Didi Stoof (coach/therapeut) www.allesopnrijtje.nl
Sanne de Roon (coach/therapeut) www.allesopnrijtje.nl

Tilburg (Berkel-Enschot):

Carita van Spaendonck (coach/therapeut i.o.) www.eigenkrachtig.nl

Tolkamer:

Kim Hammink (coach/therapeut i.o.) kim.hammink@gmail.com
Pim Groen (coach/therapeut i.o.) Roadkillproducties@gmail.com

Utrecht:

Jasmijn Drijver (coach/therapeut) jasmijndrijver@gmail.com
Nathalie Glaubitz (coach/therapeut i.o.) www.rootscoaching.nl

Veghel:

Sonja van Burg (coach/therapeut) sonjavanburg@hotmail.com

Vorden:

Marijke Hendriksen (coach/therapeut) www.stationwest.nl

Woerden:

Natasja van Bommel (coach) natasjavanbommel@gmail.com

Zevenaar:

Enid Gommers (coach) www.praktijkvoorcoachingvanlichaamengeest.nl

Zieuwent:

Linda Rosman (coach/therapeut) www.lstrn.nl

Zoetermeer:

Sabrina Kettmann (coach) sabrinakettmann@hotmail.com

Meer info over verschillende alternatieve therapieën vind je op: http://geneesjewijzer.nl

Download geheel gratis onze overzichtelijke brochure of schrijf je nu in voor onze workshops of opleidingen!

Gratis brochure

Inschrijfformulier